O nás

Vážení zákazníci,
v oblasti světelné techniky právě teď probíhá vědeckotechnická revoluce! Je to zásluhou převratné a průlomové LED technologie.Dnes tato technologie dospěla do plnohodnotného života, a to jí dává nové možnosti uplatnění i v profesionálním lightingu, náročném prostředí na kvalitu světla, jeho životnosti apod.

Naše společnost se se svojí patentovanou značkou APLED snaží o to nejlepší využití posledních poznatků v tomto oboru a spolupracuje s těmi nejlepšími světovými výrobci LED technologií, jako jsou společnosti Philips Lumileds, Bridgelux, CREE a další. Náš tým tvoří lidé s  mnohaletými zkušenostmi v  oboru lighting a jsou připraveni Vám poskytnout mimo špičkové produkty i profesionální poradenství, projektovou dokumentaci a jiné služby, které budete při použití světelné techniky APLED potřebovat.

Pojďte s námi objevovat kouzlo tohoto krásného a dynamicky se rozvíjejícího oboru.

Váš APLED tým

Novinky / Technologie / Realizace

apled-start.jpg

Spouštíme novou online prezentaci

Vážení zákazníci, spustili jsme novou internetovou prezentaci, kterou budeme postupně rozšiřovat. Naším cílem je mít moderní responzivní prezentaci s e-shopem, kterou budete moci využívat jako každodenní pomůcku pro nákup osvětlení.