vypocty_osvetleni.webp

výpočty osvětlení

Pro naše klienty připravujeme návrhy a výpočty osvětlení pro průmyslové a administrativní budovy, školy, nákupní centra, venkovní prostory i sportoviště dle platných norem. Pro návrhy osvětlení využíváme výhradně LDT ověřená ve světelně technické laboratoři.

Přečist
projekce.webp

projekce

Zajišťujeme projekční a inženýrskou činnost v oboru elektro. Pro své zákazníky zhotovujeme projektovou dokumentaci v oborech silnoproud i slaboproud, a to ve všech projektových stupních.

Přečíst více
montaze.webp

montáže

Součástí komplexních služeb je zajištění instalace rozvodů elektro pro všechny typy objektů
a budov od rozvaděče po koncové prvky (svítidla umělého, nouzového osvětlení, rozhraní pro řízení
a monitoring). Montáže jsou prováděny kvalifikovanými elektrikáři s bohatými zkušenostmi
a mnohaletou praxí.

Přečíst více
mereni_osvetleni.webp

měření osvětlení

Zajišťujeme certifikovaná měření denního, umělého, nouzového i veřejného osvětlení a zpracování výstupů ve formě protokolů jako součást dokumentace pro vlastníky budov, uživatele i příslušné úřady.

Přečíst více
zakazkova_svitidla.webp

zakázková svítidla

Ne vždy je možné splnit požadavky investora, představy architektů či jen technické řešení pomocí standardizovaných svítidel. Pro tyto případy jsme připraveni a schopni navrhnout atypická, zakázková svítidla pro instalace v interiéru i exteriéru.

Přečíst více
vyvoj.webp

vývoj

Před 140lety se svítilo svíčkami, pokračovalo to objevem žárovky, nástupem zářivek, výbojek, indukčních světelných zdrojů a v současnosti je největší podíl svítidel vybaven technologií LED různých generací. Naši technici se soustředí na výzkum a vývoj (R&D) tak, abychom vám byli schopni nabídnout to nejmodernější technologické řešení.

Přečíst více
Můj výběr -0-
Můj výběr -0-
Stáhnout LTD data, HD modely a katalogové listy pro vybrané produkty
Cookies