O Nás

about-2.jpg

O nás

APLED je česká společnost s ryze českým kapitálem, která byla založena v roce 1996. Činnost společnosti je zaměřena na vývoj, výrobu a distribuci LED svítidel. Není náhodou, že sídlo společnosti je v Novém Boru, ve městě skla, které je srdcem Křišťálového údolí, jež je s výrobou svítidel spjato několik století.

Výrobní program tvoří široká škála produktů, včetně nejnovější generace LED diod osazených na modulech vlastních konstrukcí, s nimiž se zákazník může setkat v nabídce českých i nadnárodních prodejních řetězců. Jádrem činnosti však jsou specifické zakázky "na klíč" pro developerské projekty, průmyslové areály, sportoviště, administrativní budovy či soustavy veřejného osvětlení měst a obcí. Podle specifických podmínek a přání zákazníka realizujeme konkrétní projekty od návrhů, vývoje projektu až po samotnou realizaci.

Přidanou hodnotou našich produktů je garance jejich funkčnosti a životnosti, jež je dána vlastní technologií - osazovací linkou SMT LED čipů a vlastní laboratoří, v níž jsou vlastnosti svítidel ověřovány.

o_nas_2.webp

historie

1996

založení Alfatronic s. r. o.

2002

zahájení prodeje LED

2010

vznik značky APLED

2012

spuštění vlastní výroby pod značkou APLED

2013

registrace ochranné známky APLED

2016

změna názvu společnosti na
APLED s. r. o. 

2017

stěhování do Nového Boru

2020

osazovací linka SMT

2021

fotometrická laboratoř

2023

získání certifikátů ISO 9001 a ISO 14001

Můj výběr -0-
Můj výběr -0-
Stáhnout LTD data, HD modely a katalogové listy pro vybrané produkty
Cookies